Tarp Vilniaus ir Trakų kuriama nauja privačių namų gyvenvietė

Vos už 35 kilometrų nuo Vilniaus iškils naujas individualių namų rajonas. Anot  „Green Valley“ kūrėjų, šis projektas labiausiai orientuotas į tuos, kurie netoli sostinės svajoja turėti poilsiui skirtus namus gamtoje. Pasirinkta vieta prie pušyno turi kurortinės teritorijos statusą, todėl ir namai suprojektuoti taip, kad pro vitrininius langus būtų galima mėgautis gamtos grožiu visus metus. 

„Net ir užkietėjęs senamiesčio gerbėjas savaitgaliais mėgsta ištrūkti į gamtą, todėl jaučiam augantį poilsiui skirtų namų poreikį“, – sako projektą „Green Valley“ įgyvendinančios bendrovės vadovas Rolandas Vasiliauskas. 

Namas vos per 3 mėnesius

Naujoje gyvenvietėje, esančioje vos už 8 kilometrų nuo Trakų centro, planuojama pastatyti 30 individualių namų, kurie bus pritaikyti naudoti tiek nuolatiniam gyvenimui, tiek kaip poilsiui gamtoje skirtus namus. Planuojama, kad pirmieji gyventojai čia atsikels jau šią vasarą.

Šioje gyvenvietėje bus statomi „Framels“ sistemos, moduliniai namai. Tokie namai ne tik greitai pastatomi, bet ir funkcionalūs, nesunkiai pritaikomi prie kintančių šeimos poreikių. Jei jauna šeima iš pradžių įsigyja mažesnį namą, susilaukus vaikų jai nereikia pirkti erdvesnio būsto – užtenka pristatyti papildomą modulį. 

„Atsižvelgdami į vietos unikalumą architektai suprojektavo unikalius, transformuojamus modulinius namus, kurie prisiderins prie skirtingų šeimų poreikių. Visi jie turi didelius vitrininius langus, su erdviomis poilsiui skirtomis erdvėmis ir jaukiomis terasomis. Didžiausias tokių namų privalumas – galimybė namą pastatyti vos per 3 mėnesius, o esant poreikiui, nesunkiai padidinti turimų kvadratinių metrų plotą“, – privalumus vardina R. Vasiliauskas.

Anot jo, nors jau yra parengti projektai, tačiau kiekvienas namas bus statomas atsižvelgiant į pirkėjo poreikius, projektai bus pritaikomi individualius, kiekvienam savininkui.

Kaina – nuo 39 tūkst.

Visi suprojektuoti namai yra vieno aukšto, atitinka energetinio naudingumo A plius klasės pastatams keliamus reikalavimus. Jose bus įrengta ekologiška ir ekonomiška šildymo sistemos.

Naujakuriams siūloma rinktis nuo 35 iki 160 kv. metrų modulinį namą su daline, bei pilna apdaila. Mažiausias poilsiui skirtas namą su beveik 9 arų teritorija kainuoja nuo 39 tūkst. eurų. 

„Vieta, kurioje kuriama nauja gyvenvietė, patenka į teritoriją, kur jaunos šeimos įsigydamos pirmą būstą, gali pasinaudoti valstybės teikiama subsidija. Tai gera žinia, svajojantiems apie galimybę nuolatinį būstą įsigyti gamtos apsuptyje“, – teigia projektą „Green Valley“ įgyvendinančios bendrovės atstovas. 

Gera kaimynystė

Naujas gyvenamųjų namų rajonas kuriamas Trakų rajone, netoli Dobilių gyvenvietės. Didžiausias šios vietos privalumas miškai ir aplink Trakus esantys net 5 dideli ežerai. Artimiausias vandens telkinys vos už vieno, o Galvės ežeras – už 5 kilometrų. Nors naujoji gyvenvietė kuriama gamtos prieglobstyje, keliai vedantys iki jos žiemą yra valomi. 

Netoli kuriamos „Green Valley“ gyvenvietės formuojamas didžiausias Lietuvoje vynuogynas, kuris turės atskiras poilsio bei pramogų erdves. Pradėjus nokti pirmosioms vynuogėms, vynuogynas kvies slėnio gyventojus bei visus norinčius atvykti ir pagal senąsias vynuogių tradicijas pasigaminti skanaus vynuogių gėrimo.

Share your love

Newsletter Updates

Enter your email address below and subscribe to our newsletter

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *