Pradžia

Namai tikroje gamtoje

  • GREEN VALLEY, Gamtos namai, Dobilių kaimas, Trakai

RINKTIS SKLYPĄ
RINKTIS NAMUS


Sveiki atvykę

Namai prie nuostabaus grožio miško

Namus kūrėme galvodami apie jūsų svajonę – turėti poilsio vietą, kurioje jausite laimę ir ramybę.

Tai namai gamtos apsuptyje, prestižinėje vietoje, turinčioje kurortinės teritorijos statusą. Čia puoselėjamos ilgaamžiškumo vertybės: gyventojai čia kaip vynmedžiai giliai suleidžia šaknis ir mėgaujasi gyvenimo teikiamais malonumais.

Netoli gyvenvietės formuojamas vienas didžiausių Lietuvoje vynuogynų, turėsiantis atskiras poilsio bei pramogų erdves. Jauki vakarienė vynuogyne, jūsų šeimos vardo vynuogių gėrimo gaminimas – tai tik dalis pramogų, kurios laukia jūsų!

Vos 30 min. kelionė iki Vilniaus miesto neprailgs važiuojant nuostabiu keliu, jungiančiu senąją sostinę Trakus ir dabartinę – Vilnių.


Pušynas

Green Valley – tai gimstanti bendruomenė, kurioje susijungia meilė žmogui ir gamtai. Čia galite sukurti draugiškus ryšius su kaimynais, kurių pagrindu taps malonaus laisvalaikio praleidimas gamtoje, natūralaus maisto ar gėlyno auginimas bei nepamirštamos akimirkos Jus vienijančioje aplinkoje. Solidi kaimynystė ir saugumas – svarbios detalės, užtikrinančios jaukios ramybės oazės atmosferą.

Kūryba, poilsis dviese ar su vaikais, draugiški kaimynai ir atsipalaidavimas gamtoje – tai vizija, kuri jau šią vasarą taps realybe.

Kviečiame prisijungti prie mūsų!

Naujausi pranešimai

Naujienos

Some description text for this item2021 gegužės 20

Sklypas bunda kartu su pavasariu!

Jau gegužės menesį sklype pradėti infrastruktūros vystymo darbai. Teritorijoje kasami erdvūs tvenkiniai, kuriuose galėsite maudytis ir žaisti su vaikais. Beveik visos namų terasos nukreiptos į…

Kontaktai

Susisiekite

Vieta:

GREEN VALLEY,Dobilių kaimas, Trakai

skambinkite:

+370 687 57490

rašykite:

pardavimai@lini.lt
turite klausimų?

Parašykite mums


[contact-form-7 id=”222″ title=”Contact form 1″]